Loader
 

Hakkımızda

ÖZ ÇAĞDAŞ VİNÇ


Vinç Kiralama Hizmetleri

1994 Yılından bu yana hizmet vermekte olan firmamız; geniş makina parkımız, profesyonel ekibimiz ve her an göreve hazır, bakımları yapılmış araçlarımız ile sizlerin hizmetinizdedir.

 

Firmamız, yurt içi ve yurt dışı olmak üzere mobil vinç kiralama hizmeti vermekte olup bununla beraber kule vinç kiralama, sepetli vinç kiralama, forklift kiralama, kurtarıcı kiralama gibi hizmetler de vermektedir.

 

Kiralama hizmetlerinin yanında sunduğumuz, her türlü iş makilerinin tamiri, yedek parça tedariği, alım-satım, teknik servis desteği ve bakım hizmetleri ile ihtiyaçlarınızın tamamını tek bir noktadan karşılıyoruz.

 

Yıllardır sahada siz değerli müşterilerimizle olmanın verdiği tecrübe ve imza attığımız onlarca başarılı iş ile, geçmişten gücümüzü alarak yarın da sizlerin ihtiyaç duyduğu profesyonel vinç kiralama ve teknik servis hizmetlerini en kaliteli şekilde sunmaya devam edeceğiz.

 

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız güç ile yurt içi ve yurt dışında başarılı işlere imza atarak, ülkemizi içeride ve dışarıda en iyi şekilde temsil etmenin gururunu yaşıyoruz.

Misyonumuz

Profesyonel ekibimiz ile birlikte, teknoloji çağının gereksinimlerine uygun bir şekilde daima en yenilikçi ve kaliteli işlerimizle %100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Bugünü değil yarını öngörerek, yenilikçi adımlarla çağın ötesinde işler yapmak.

Whatsapp
💬 Bize Yazın...
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?