Loader
 

Forklift Kiralama

Forklift Kiralama


Forklift araçları iş sahasında bireylerin taşıyamayacağı kadar ağır yükleri taşıma işlerinde kullanılmaktadır. 0.5 ile 40 ton arası taşıma özelliklerine sahip bu araçlar sayesinde iş alanında kullanımı pratikleştirmektedir. Forklift araçlar kısa mesafede taşıma işlemleri için uygundur. Uzun mesafeli taşıma işleri için uygun değildir. Fabrika içerisinde bir ürünü bulunduğu yerden başka yerlere taşıma işlemleri gibi işlerde kullanılmaktadır.

 

Öz çağdaş vinç firması olarak kısa mesafede ağır yüklerinizi taşımanız için sizlere pratik çözüm olacak forklift kiralama imkânı sunmaktayız. Kısa süreli işleriniz için satın almadan kiralayarak kullanmanız mümkündür.

 

Forklift Kullanım Alanları


Forklift araçlar kısa sürede çok fazla iş yapma imkânı sunmaktadır ve kullanım alanı da oldukça geniştir. Bunlar;

 

  • Bir kişinin uzun sürede tek tek taşıyacağı ürünü kısa sürede bir kerede taşır ve yerine koyar.
  • Ürünlerin depolanmasında kısa sürede büyük iş görür.
  • Nakliye esnasında ağır malzemelerin taşınmasında ve indirilmesinde büyük kolaylık sağlar.
  • Şantiye, depo, liman ve büyük iş sahalarında pratik kullanımıyla sık gördüğümüz taşıma aracıdır.

 

Forklift kiralama kullanım alanını iş sahalarına göre genişletmek mümkündür. Kısa mesafede kullanılan bu araçlar trafiğe çıkamaz ve topraklı alanlarda kullanılamazlar.

 

Neden Forklift Aracı Kiralanmalıdır?


Birkaç kişinin saatlerce yapacağı işi bir forklift aracı kısa sürede yapmaktadır. Bu, zaman ve mali kazanç demektir, aynı zamanda daha az kişi ile uzun vadede iş yapabilmektir. Forklift kiralama ile iş kazalarının da önüne geçilmektedir. Bir kişinin ağır yük altında kalma ya da kendini yaralama gibi durumların önüne de geçilmiş olur.

Öz çağdaş vinç firması olarak düzenli bakımı yapılan ve forklift kullanma ehliyeti olan deneyimli personellerimiz ile ihtiyacınıza uygun aracı size kiralıyoruz. Araçların bakımının yapılması ve usta ellerce kullanılması önemlidir. Aksi takdirde büyük iş kazalarının olmasının önü açılmış olur. Biz, firma olarak yılların verdiği tecrübe ile en iyi kalitede araç kiralaması yaparak usta operatörlerle çalışmaktayız. Bizler için müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi son derece önemlidir. Güven duyup işlerinizi kolay halledebileceğiniz araçlar için bize ulaşmanız yeterlidir.

 

 

Whatsapp
💬 Bize Yazın...
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?