Loader
 

Sepetli Vinç Kiralama

Sepetli Vinç Kiralama


İnşaat ve sosyal hayatta insan gücünün yetmediği alanlarda devreye sanayi aletler girmektedir. Bu aletlerden biri de sepetli vinçlerdir. Sepetli vinç, aracın ön kısmında uzayan bir platform üzerinde bulunan bir sepettir. Bu sepet sayesinde insan gücünün yetmediği ve yüksek yerlere çıkarılması gereken malzemelerin çıkarılmasında imkân sağlanmaktadır. Ağır sanayi araçları olduğu için satın almak pek mümkün değildir. Sepetli vinçlerden faydalanmanın en makul yolu kiralama yöntemidir. Öz Çağdaş Vinç firması olarak inşaat veya sosyal alanda kullanabilmeniz için sepetli vinç kiralama hizmetini sizlere en uygun şekilde sunmaktayız. Kiralama hizmetimiz sayesinde ağır ve zor işlerinizi daha hızlı ve aktif yapmanız mümkündür.

 

Sepetli Vinç Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır?


Vinç dendiği zaman akla ilk gelen inşaat sektörü olmaktadır. Doğru olmakla birlikte eksik bir bilgidir. Sepetli vinçler en çok inşaat sektöründe kullanılsa da kullanım alanı oldukça geniştir. Bunlar;

 

  • Sosyal hayatta yangın veya benzeri bir afet durumunda insan hayatını kurtarmak için kullanılmaktadır.
  • Fabrikaların ağır makinelerini taşıma veya yüksek bir platforma çıkarma işlemi için kullanılmaktadır.
  • Yüksek binaların, iş hanlarının camlarını temizlemek için tercih edilmektedir.
  • Binaların dış cephe işlemlerinde veya klima tarzı montaj işlemlerinde kullanılmaktadır.
  • Taşınma işlemlerinde eşyaların dışarından sepetli vinç yardımıyla taşıma imkânı sunmaktadır.

 

Sepetli vinçlerin hizmet alanlarını daha da genişletebilmek mümkündür. Öz Çağdaş Vinç firması sayesinde uygun koşullarda istediğiniz özelliklere sahip sepetli vinç kiralama olanağına sahipsiniz.

 

Nasıl Sepetli Vinç Kiralayabilirim?


Hangi alanda olursa olsun kiralamak istediğiniz sepetli vinç kiralama için firmamızı arayarak ya da mesaj bırakarak bilgi alabilirsiniz. Kiralamak için firmamıza gelerek istediğiniz özelliklere sahip vinci uygun koşullarda en iyi kalitede kiralama imkânına sahipsiniz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle en iyi kalitede hizmet sunmaktayız.

 

Kiralama hizmetine sunduğumuz araçlar son teknoloji ve bakımı eksiksiz yapılmış araçlardır. Operatörlerimiz alanında ehliyet, deneyim ve birçok tecrübeye sahip personellerdir. Müşterilerimizle güven ve memnuniyete dayalı iş hizmetini benimsemekteyiz. İhtiyacınız olan sepetli vinçler için aramanız gereken en doğru adres Öz Çağdaş Vinç firmamızdır.

 

 

 

Whatsapp
💬 Bize Yazın...
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?